Cenník

Služby

Či už potrebujete fotografie do práce, na svoj osobný web alebo len tak chcete novú profilovku, rád s vami nafotím zábery, ktoré vás verím, že budú vystihovať. Portrétne fotenia prebiehajú buď niekde v extriéri, u vás doma/v práci alebo na inej dohodnutej lokácii. V prípade potreby je možné fotiť aj v ateliéri za príplatok. Portrétne fotenie trvá do 1 hodiny a odovzdám vám 8 upravených digitálnych fotografií.

Cena za portrétne fotenie je 50€ + dopravné náklady 

Oooooo. Svadby mám rád. Kopec emócií, veľa vysmiatých tvárí a vy dvaja. 

Štandardný balík mám od svadobného rána do 01:00. Dá sa to samozrejme upraviť podľa dohody. V cene som ja, prítomný s mojimi foťákmi na vašej svadbe, z ktorej vám odovzdám min. 750ks digitálnych, upravených fotografií na USB v krabičke. Svadobné portréty je možné fotiť buď počas svadobného dňa alebo počas pracovného týždňa, ideálne niekedy večer a niekde v lese. Ale samozrejme sa nebránim aj kaviarňam, kúpaliskám, kolotočom…

Cena za tento štandardný balíček je  550€ + dopravné náklady.

Na fotky do rodinného albumu je vždy čas. Či už je sezóna letných dovoleniek alebo začiatok adventu, rád s vami nafotím fotografie ktoré zastavia spomienky a tento čas. Fotenie trvá 1-2 hodinky. Fotografie odovzdávam cez cloud v garantovanom počte min. 30 upravených digitálnych fotografií.

Cena za rodinné fotenie je 80€ + dopravné náklady

Dopravné náklady – 0,10€/km. (východískový bod Drienovská nová ves). Ak fotenie prebieha v Prešove alebo v Košiciach, dopravu si neúčtujem.