O mne

...potom ostáva pohľad na fotografiu, zvuk a obraz - spomienky na ten jeden moment zastaveného sveta,  potom príde ten pocit, ktorý ti povie celý príbeh...

Fotografia je pre mňa spôsobom hľadania a nazerania na svet, dianie a osobnosť človeka. Dokáže povedať veľa a zároveň dokáže nechať slobodu ostať skrytým to, čo skrýtým ostať má. Milujem zároveň ten čas pred stlačením spúšte. Úsmevy, pohyby, slová, gestá, hlboký nádych. Ty, on, ona… Vždy niekto iný, vždy niečím iny. Každý ten moment s vami keď spolu tvoríme je špeciálny, a potom ostáva pohľad na fotografiu, zvuk a obraz – spomienky na ten jeden moment zastaveného sveta, potom príde ten pocit, ktorý ti povie celý príbeh.

Fotografii sa venujem cca 11 rokov. Začal som fotením športu, od čoho som sa postupne prepracoval k reportážnej a portrétnej fotografii. Vyštudoval som fotografický dizajn na Škole úžitkového výtvarníctva. Počas štúdia som sa venoval hlavne reportážnej fotografii. 

Neskôr som sa začal venovať svadobnému videu pod značkou studioFLUVIE.

Aktuálne sa venujem svadobnej fotografií, zaujímam sa o portrétnu fotografiu a psychológiu v nej. Mojou túžbou je využiť fotografiu ako nástroj objavovania vnútornej krásy a hodnoty osobnosti.

Počas mojej praxe som mal možnosť spolupracovať s klientmi ako:

Neopublic Porter Novelli, SEESAME Communication Experts, Brellart SZUŠ Boby Brelly, Partners Grup, Domček – Dom Anny Kolesárovej, EHMK 2013, Laminin – handmade,  Botanická záhrada Košice, ZŠ C&M KE, Military Eco Museum,  Mon Platin Professional,

ďalej taktiež s rôznymi osobnosťami ako Tomáš Buranovský – hudobník, Dominika Gurbaľová – hudobníčka, All the feels – eventová kapela,  Lenka Tresová – kaderníčka, politické osobnosti a ďalší.

Sleduj ma

Daj mi prosím svoj follow. Ja budem vďačný za tvoju podporu a ty uvidíš na čom pracujem.

Pozri si moju tvorbu

Pozri si čo som už nafotil. Tu môžeš vidieť ako to vidím ja. Pridáš tam aj album so svojim menom?

Ozvi sa mi : )

Chceš sa odfotiť, plánuješ svadbu, alebo chceš len pokecať o káve?