O mne

...potom ostáva pohľad na fotografiu, zvuk a obraz - spomienky na ten jeden moment zastaveného sveta, a potom príde ten pocit ktorý ti povie celý príbeh...

Fotografia je pre mňa spôsobom hľadania a nazerania na svet, dianie a osobnosť človeka. Dokáže povedať veľa a zároveň dokáže nechať slobodu ostať skrytým to, čo skrýtým ostať má. Milujem zároveň ten čas pred stlačením spúšte. Úsmevy, pohyby, slová, gestá, hlboký nádych. Ty, on, ona… Vždy niekto iný, vždy niečím iny. Každý ten moment s vami keď spolu tvoríme je špeciálny, a potom ostáva pohľad na fotografiu, zvuk a obraz – spomienky na ten jeden moment zastaveného sveta, a potom príde ten pocit ktorý ti povie celý príbeh.

Fotografií som sa začal venovať keď som mal 12 rokov. Fotil som par chlapcov z partie s ktorou sme jazdili na bmxkach po Prešove. Sestra mi požičala foťák, sesternica ukázala photoshop a potom som fotil a strácal sa/ či nachádzal pri ich upravovaní. Po troch rokoch som začal navštevovať ŠUV v Košiciach, kde som študoval fotografický dizajn. Počas štúdia som sa venoval hlavne reportážnej fotografii. Rôzne festivaly, eventy, či spolupráca s Brellart – dancestudio.

Neskôr som sa začal venovať videu a svadbám. Spojili sme sa s Vladom F. s ktorým sme začali spolupracovať pod značkou studioFLUVIE. V rokoch 2013/2014 sme odštartovali prácu na vojnovom dokumente Hažlínska tragédia a popri ďalšej dokumentárnej tvorbe sme sa venovali svadobnému videu. Po čase sa Vlado vybral svojou pracovnou cestou a ja som pokračoval ako svadobný kameraman. Postupne sa svadobné točenia striedali s foteniami a to dospelo k oddeleniu od značky studioFLUVIE a začiatku produkcie pod mojim menom.

Dnes som tu, ja, bez značky, pre Vás.

Aktuálne sa venujem svadobnej fotografií, zaujímam o portrétnu fotografiu a psychológiu v nej. Mojou túžbou je využiť fotografiu ako nástroj objavovania vnútornej krásy a hodnoty osobnosti.

To som ja. V skratke…

Sleduj ma

Daj mi prosím svoj follow. Ja budem vďačný za tvoju podporu a ty uvidíš na čom pracujem.

Pozri si moju tvorbu

Pozri si čo som už nafotil. Tu môžeš vidieť ako to vidím ja. Pridáš tam aj album so svojim menom?

Ozvi sa mi : )

Chceš sa odfotiť, plánuješ svadbu, alebo chceš len pokecať o káve?