O mne

Fotografia je pre mňa spôsobom hľadania a nazerania na svet, dianie a osobnosť človeka. Dokáže povedať veľa a zároveň dokáže nechať slobodu ostať skrytým to, čo skrýtým ostať má. Milujem zároveň ten čas pred stlačením spúšte. Úsmevy, pohyby, slová, gestá, hlboký nádych. Ty, on, ona… Vždy niekto iný, vždy niečím iny. Každý ten moment s vami, keď spolu tvoríme je špeciálny, a potom ostáva pohľad na fotografiu –  spomienky na ten jeden moment zastaveného sveta a potom príde ten pocit, ktorý ti povie celý príbeh.

Fotografii sa venujem viac ako 11 rokov. Začal som fotením športu, od čoho som sa postupne prepracoval k reportážnej a portrétnej fotografii. Vyštudoval som fotografický dizajn na ŠUV v KE. 

Aktuálne sa venujem svadobnej fotografií, zaujímam sa o portrétnu fotografiu a psychológiu v nej. Mojou túžbou je využiť fotografiu ako nástroj objavovania vnútornej krásy a hodnoty osobnosti.

Počas mojej praxe som mal možnosť spolupracovať s klientmi ako:

Neopublic Porter Novelli, SEESAME Communication Experts, Brellart SZUŠ Boby Brelly, Partners Gruop, EHMK 2013, Laminin – handmade,  Botanická záhrada Košice, ZŠ C&M KE, Military Eco Museum,  Mon Platin Professional, Tomáš Buranovský, All the feels, politické osobnosti a ďalší.