Recenzie

zisti si to od ľudí

Recenzie

Ďakujem každému jednému z vás za dôveru.

Tento Pán Fotograf nie je bežný svadobný fotograf, ale flexibilný umelec, ktorému môžte do rúk zveriť svoj výnimočný deň a spoľahnúť sa, že spomienky naň zachytí na jedinečných fotkách spolu s ich atmosférou. Môžem len odporučiť, Ďakujeme!
Čo povedať? Perfektná práca, perfektný človek. Profesionálny prístup, ústretovosť a komunikácia na úrovni. Lukáš dokáže preniesť vaše predstavy na obrazovku, skvele sa dopĺňa s klientom a vždy sa snaží vidiet vašu predstavu jeho očami 🙂
Ďakujeme ti za veľmi pekne fotky . Tak ako sme spokojný s kvalitnými fotkami, ktoré si nám fotil , tak isto sme spokojný aj s tvojím profesionálnym a milým prístupom počas celého fotenia v svadobný deň, ale aj pri fotení po svadbe. Ešte raz ďakujem veľmi pekne.
Lukino je sympatický, veľmi príjemný človek s ktorým sa parádne spolupracuje. Lepšieho kameramana sme si na našu svadbu ani želať nemohli. Jeho videá sú iné, ako tie bežné, nudné svadobné videá. Lukino si dáva dosť záležať na tom, aby video zaujalo a hlavne bavilo. V živote som lepšie svadobné video nevidel. Ešte raz Ti ďakujeme Lukino! Nech sa darí!
Tomáš a Dominika
Drahí Gentlamani, náš svadobný príbeh ste vložili do exkluzívnej (video&foto) spomienky a súčasne svojou osobnou charizmou vniesli radosť, hravosť a pokoj do svadobného prietoru. Vďační manželia Lucia & Janko
Ján a Lucia
Lukáš, ďakujeme za krásne spracovanie nášho dňa 🙂 vďaka tvojmu talentu budeme mať už navždy tú najkrajšiu spomienku na náš deň! vrelo odporúčame všetkým.
Zuzana a Peter