Recenzie

Skúsenosti mojích klientov

Ďakujem každému jednému z vás za dôveru.

Luky nám fotil náš svadobný deň a taktiež portréty. Môžeme len a len odporúčiť. Má cit pre kompozíciu a farby, a počas celej svadby sme takmer ani nevnímali, že nás fotí, takže vznikli aj super momentky. Čo sa týka portrétových fotiek, tak úplne vystihol našu predstavu o tom, ako to má vyzerať vo výsledku, s ktorým sme veľmi spokojní! 😊 Taktiež super komunikácia a maximálna spoľahlivosť! 😊 Odporúčame všetkými desiatimi!
Tento Pán Fotograf nie je bežný svadobný fotograf, ale flexibilný umelec, ktorému môžte do rúk zveriť svoj výnimočný deň a spoľahnúť sa, že spomienky naň zachytí na jedinečných fotkách spolu s ich atmosférou. Môžem len odporučiť, Ďakujeme!
Čo povedať? Perfektná práca, perfektný človek. Profesionálny prístup, ústretovosť a komunikácia na úrovni. Lukáš dokáže preniesť vaše predstavy na obrazovku, skvele sa dopĺňa s klientom a vždy sa snaží vidiet vašu predstavu jeho očami 🙂
Ďakujeme ti za veľmi pekne fotky . Tak ako sme spokojný s kvalitnými fotkami, ktoré si nám fotil , tak isto sme spokojný aj s tvojím profesionálnym a milým prístupom počas celého fotenia v svadobný deň, ale aj pri fotení po svadbe. Ešte raz ďakujem veľmi pekne.
Drahí Gentlamani, náš svadobný príbeh ste vložili do exkluzívnej (video&foto) spomienky a súčasne svojou osobnou charizmou vniesli radosť, hravosť a pokoj do svadobného prietoru. Vďační manželia Lucia & Janko
Ján a Lucia
Lukáš, ďakujeme za krásne spracovanie nášho dňa 🙂 vďaka tvojmu talentu budeme mať už navždy tú najkrajšiu spomienku na náš deň! vrelo odporúčame všetkým.
Zuzana a Peter